O nas

Zakład Remontowo Budowlany REM-BUD J.Mielnikiewicz powstał w 1993 r. Jego założycielami byli wspólnicy Włodzimierz Malicki i Jarosław Mielnikiewicz. Obecnie firmę prowadzi Jarosław Mielnikiewicz.

Domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, domy o wysokim standardzie, wille, baseny, oczka wodne – Szczecin i okolice !

Podstawową działalnością firmy jest budownictwo jednorodzinne  od domów o podstawowym standardzie do rezydencji o podwyższonym standardzie (baseny rekreacyjne, oczka i kaskady wodne itp.) Wykonujemy również prace remontowe w budynkach mieszkalnych. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowniczą, która wykonuje swoje obowiązki bardzo sumiennie i fachowo. Na wszystkie wykonane przez naszą firmę prace dajemy gwarancję.

Remonty, tynki, prace malarskie, wykończenia, dachy, ogrodzenia, elewacje, stan surowy, roboty ogólnobudowlane – realizujemy pełen zakres prac budowlanych!

Wykonujemy prace budowlane w pełnym zakresie tj. od wykopu do zamieszkania.
Podczas realizowania inwestycji wykorzystujemy własny, profesjonalny sprzęt. Zapewniamy w ramach realizowanych umów organizację budowy, czuwamy nad dostawami materiałów budowlanych na teren budowy oraz oferujemy pomoc w ich wyborze. Wykonujemy prace również z materiałów powierzonych przez inwestora.  Realizujemy na życzenie Inwestora nadzór budowlany nad inwestycją w osobie Kierownika Budowy, w ramach zawartej umowy.

Doświadczenie, konkurencyjność i profesjonalizm!

Firma w swojej kilkunastoletniej działalności realizowała różnego rodzaju inwestycje na terenie  całego kraju i poza jego granicami. Na swoim koncie posiadamy inwestycje dot. prac remontowych nie tylko budynków mieszkalnych, ale i obiektów zabytkowych. Głównie jednak realizujemy budownictwo jednorodzinne według indywidualnych projektów. Wykonywaliśmy też prace budowlane dla  MKS „Pogoń Szczecin”.
Z naszych usług korzystali znani ludzie nauki, medycyny, sportu i morza oraz architekci i konstruktorzy budowlani naszego regionu. Inwestorami  naszymi są nie tylko prywatne osoby ale również firmy i przedsiębiorstwa tj. Euro-Klinkier,  Eskort,  Ak-Pol, Macrosoft, Jot-ka, Pracownia Architektoniczna Urbicon i inne.

Udzielamy się również społecznie wykonując prace budowlane na rzecz szkół podstawowych i przedszkoli miasta Szczecina.

Zapraszamy do współpracy!!!